Przywództwo osobiste w sprzedaży, czyli co musisz wiedzieć o sobie zanim zaczniesz pracować z klientami

Przywództwo jest proste, tylko nie jest łatwe. Tak samo jak sprzedaż! W obu przypadkach łatwo jest nauczyć się tego CO i W JAKI SPOSÓB trzeba robić, aby odnieść sukces w danej dziedzinie. Trudności pojawiają się w momencie wdrożenia teorii w życie, bo precyzyjne reguły postępowania spotykają się wtedy z dość nieprzewidywalnym człowiekiem i jego złożoną naturą. […]

Przywództwo jest proste, tylko nie jest łatwe. Tak samo jak sprzedaż!

W obu przypadkach łatwo jest nauczyć się tego CO i W JAKI SPOSÓB trzeba robić, aby odnieść sukces w danej dziedzinie. Trudności pojawiają się w momencie wdrożenia teorii w życie, bo precyzyjne reguły postępowania spotykają się wtedy z dość nieprzewidywalnym człowiekiem i jego złożoną naturą. Poczucie wartości, zdrowa pewność siebie, asertywność czy rozumienie roli i unikalnej osobistej wartości – to fundamentalne pojęcia, które każdy skuteczny szef czy handlowiec powinien doskonale znać i regularnie rozwijać.

O takim właśnie przywództwie osobistym w sprzedaży, będę mówił podczas wyjątkowej konferencji – Sztuka sprzedaży, już 30 stycznia 2020 w Warszawie. Tym razem wystąpię wśród doświadczonych praktyków sprzedaży – Szymon Lach, Tomasz F. Grzelak, Robert Noworolski, Karol Bartkowski, Łukasz Bieliński i Arkadiusz Chludziński.

Więcej szczegółów na stronie sztuka sprzedaży.

Aktualny wpis

Tytuł
Przywództwo osobiste w sprzedaży, czyli co musisz wiedzieć o sobie zanim zaczniesz pracować z klientami
Data dodania
Kategorie
Wydarzenia
Udostępnij
Facebook
LinkedIn
Powrót

Śledź mnie na

biuro@robertjasinski.pl

Polityka prywatności

Korzystam z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z moją polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach swojej przeglądarki.