Nazywam się Robert Jasiński

Swoją formalną karierę zawodową zacząłem w 1997 roku od pracy w brytyjskiej firmie konsultingowej, obsługującej głównie klientów zagranicznych oraz regularnej obsługi zleceń dla niemieckiej wywiadowni gospodarczej – pełny etat plus praca na umowę-zlecenie, a do tego intensywny kurs językowy i bardzo wymagające studia.

W tamtym czasie spałem po 4 godziny dziennie, walcząc o swoje marzenia i ucząc się podstaw biznesu w inspirującym, ale też mocno wymagającym środowisku. To tu zrozumiałem, że pracować trzeba mądrze, a nie ciężko oraz że wiedza i informacje mają ogromną wartość.

Wszystko co wydarzyło się późnej to ciągłe rozwijanie coraz to nowych obszarów wiedzy i umiejętności. Sprzedaż i obsługa klienta, zarządzanie czy prowadzenie szkoleń – to zastaw kompetencji, który do dziś pozwala mi widzieć problemy moich klientów z wielu perspektyw i szukać dość nieoczywistych rozwiązań. I chociaż wywodzę się ze środowiska korporacyjnego, w swojej pracy silnie akcentuję emocjonalną naturę człowieka i związane z tym subtelności.

Od 2007 roku pod własną marką wspieram osoby prywatne oraz profesjonalne organizacje w szeroko rozumianej skuteczności osobistej i biznesowej. Wierzę w kluczowe znacznie postawy – osobistego nastawienia do działania, dzięki któremu możliwe jest mądre korzystanie z wiedzy i umiejętności.

Od 2009 moim głównym obszarem zainteresowań zawodowych jest przywództwo - pracuję indywidualnie (coaching/doradztwo) z kadrą menedżerską (od zarządu po kierowników liniowych); prowadzę grupowe warsztaty i sesje zadaniowe/kreatywne/interwencyjne dla menedżerów oraz wykłady inspiracyjne dla szerokiego grona. W tym obszarze wykorzystuję swoje dwa autorskie modele rozwojowe - Świadome Przywództwo Osobiste oraz Wielopoziomowa Architektura Przywództwa. Wspieram w wyzwaniach zawodowych i prywatnych, bo są nierozłączne.

Więcej informacji o mnie

  • W pracy indywidualnej pomagam między innymi w: rozwijaniu samoświadomości i umiejętności samokontroli; wzmacnianiu poczucia własnej wartości; budowaniu zdrowej pewności siebie; definiowaniu celów i metod ich osiągania; definiowaniu własnych kryteriów sukcesu i satysfakcji życiowej; radzeniu sobie ze zmianą; właściwym wykorzystywaniu sukcesów, porażek i kryzysów; budowaniu wartościowych relacji; wzmacnianiu postawy asertywnej i umiejętności komunikowania się w asertywny sposób; umiejętności wywierania wpływu i obrony przed manipulacją, podnoszeniu efektywności osobistej i zarządzaniu sobą w czasie.
  • Od wielu lat jestem coachem i doradcą osób publicznych - aktorów, piosenkarzy i osobowości medialnych - ta część mojej pracy jest poufna, ale kilka razy odkrywałem kulisy tej pracy w programach radiowych i telewizyjnych - Jedynka Polskie Radio, Radio Dla Ciebie, TVN-CNBC, Superstacja, TVN Uwaga, Dzień Dobry TVN czy serii Tak się robi w show-biznesie w Polsat Cafe.
  • Jestem autorem - książki - Obudź w sobie lidera, czyli jak przyjąć kontrolę nad własnym życiem i odnieść sukces (Onepress, 2012) oraz licznych artykułów i wypowiedzi w prasie: Benefit (przez trzy lata cykl felietonów - Jasiński o przywództwie), Personel i zarządzanie, Magazyn Manager, World Business Class, ElleMan, Madame, Show.
  • Jako mówca występowałem na zamkniętych konferencjach firmowych oraz wielu wydarzeniach otwartych - między innymi: Kongres Kadry, Kongres Kadry dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw, Skuteczne przywództwo z Brian Tracy czy Efektywne Przywództwo z prof. Robertem Caildini.
  • Z wykształcenia jestem ekonomistą - ukończyłem dwa kierunki w tym obszarze: Finanse i bankowość (Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie) oraz Zarządzanie strategiczne (Wyższa Szkoła Biznesu - National Louis University w Nowym Sączu).
  • Ciągle podnoszę swoje kompetencje w obszarze wspierania rozwoju - jestem między innymi: certyfikowanym coachem ICC, konsultantem Extendend Disc, Certyfikowanym Trenerem NLP, hipnoterapeutą I i II stopnia (!) oraz absolwentem licznych kursów z obszaru przywództwa, komunikacji i umiejętności społecznych.
  • Mam awersję do wszelkich dogmatów i sztywnych ram - łączę różne style i metody pracy, tak aby jak najlepiej zrealizować cele klienta.
  • Upraszczam złożone kwestie i niuansuję te oczywiste - przez ponad czterdzieści lat swojego życia zawsze przyglądałem się sprawom z wielu perspektyw, starając się zrozumieć prawdziwą istotę danego problemu i podstawową mechanikę konkretnego zjawiska. Dzięki tej umiejętności, skutecznie pomagam ustalić rzeczywiste problemy klientów i znajdować najlepsze rozwiązania.
  • Od czerwca 2020 pracuję online — sesje indywidualne, warsztaty grupowe, spotkania live czy przygotowany pod zlecenie materiał audio lub video - daj znać jak mogę pomóc!

Śledź mnie na

biuro@robertjasinski.pl

Polityka prywatności

Korzystam z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z moją polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach swojej przeglądarki.