Rekomendacje

Jasny i prosty, choć nieoczywisty przekaz na temat istoty przywództwa skłania do refleksji, inspiruje, ładuje dobrą energią. Bardzo dobrze zainwestowany czas!

Elżbieta Deisenberg – Dyrektor Departamentu Doskonalenia Organizacji Raiffeisen Polbank

…Trenerowi udało się nadać szkoleniu charakter warsztatów, zaangażować wszystkich w aktywny udział i zainspirować do głębokich przemyśleń. Dzięki temu, szkolenie spotkało się z uznaniem uczestników oraz ich wysoką oceną wiedzy i kompetencji prowadzącego. Jesteśmy pod wrażeniem przeprowadzonego szkolenia, a przygotowane materiały pozwoliły utrwalić informacje przekazane na szkoleniu. ORLEN Ochrona sp. z o.o. rekomenduje Pana Roberta Jasińskiego jako profesjonalnego i efektywnego trenera oraz mówcę.

Michał Wawrzeńczak – Prezes Zarządu ORLEN Ochrona sp. z o. o.

Pan Robert Jasiński został zaproszony przez naszą firmę do poprowadzenia prelekcji dla kadry menedżerskiej i pracowników w związku z wdrażaniem nowej strategii. Pan Robert świetnie zdiagnozował nasze potrzeby i doskonale wywiązał się z zadania. Ważnym elementem postawy Pana Roberta jest zaangażowanie w przygotowanie do prowadzonego projektu. W połączeniu ze świetną znajomością zagadnień związanych z procesem zmiany, wyczuciem i szacunkiem dla słuchaczy, gwarantuje to doskonały odbiór przez uczestników. Umiejętne połączenie przekazywanych treści, bogate ilustrowanie ich przykładami sprawia, że spotkanie z Panem Robertem na długo pozostaje we wdzięcznej pamięci oraz inspiruje do zmiany. Uczestnicy spotkań szczególnie cenią sobie proste narzędzia, które otrzymują i mogą dzięki nim rozwijać osobiste przywództwo.Polecamy Pana Roberta Jasińskiego jako partnera, który poprzez konsultacje aktywnie uczestniczy w procesie konstruowania działań rozwojowych, w celu wzmocnienia jego efektywności.

Katarzyna Pużanowska – Menedżer ds. Szkoleń i Rozwoju – Wienerberger Ceramika Budowlana sp. z o.o.

…Szkolenia były przeprowadzone w sposób profesjonalny i zostały wysoko ocenione przez uczestników. Prowadzący wykazał elastyczne podejście, dopasowując program do specyfiki grupy. Ze względu na powyższe, możemy więc polecić Pana Robert Jasińskiego w zakresie szkoleń z przywództwa…

Małgorzata Zięba – Pełnomocnik Zarządu NESTLE Polska S.A.

Spotkanie z Panem Robertem sprowokowało nas do przemyślenia ważnych kwestii dotyczących osobistej postawy, szczególnie ważnej w kontekście sprzedaży a cenne wskazówki i trafne pytania pozwoliły nam spojrzeć na codzienne wyzwania z innej perspektywy, dając impuls do osobistego doskonalenia. Mówienie o sprawach tak ważnych jak odwaga, samoświadomość, wartości czy automotywacja, wymaga sporych umiejętności, których Panu Robertowi z pewnością nie brakuje.

Sebastian Rudyk – Kierownik Biura Sprzedaży TAURON Sprzedaż sp. z o.o. – Klienci Biznesowi

Pan Robert Jasiński to wyjątkowy mówca, który w lekkiej i dowcipnej formule potrafi zawrzeć ważne merytorycznie treści. Sposób, w jaki prowadzi wystąpienia, angażuje uczestników do osobistych refleksji i pozwala odkryć nowe, bardziej skuteczne sposoby działania. To inspirator, komik i nauczyciel w jednym. Jego specjalistyczna wiedza i szczególne umiejętności jej przekazywania, pozwalają mi gorąco polecić go, jako mówcę na konferencje biznesowe.

Grzegorz Borowiec – Wiceprezes Zarządu i Dyrektor ds. Sprzedaży Siemens Finance Sp. z o.o.

Pan Robert Jasiński, właściciel firmy Robert Jasiński Institute, współpracuje z naszą firmą od początku 2010 r. Przeprowadził z sukcesem sesje coachingowe dla menedżera wyższego szczebla i wykład na temat świadomego przywództwa dla Dyrektorów naszych hoteli Premiere Classe, Campanile i Golden Tulip. Zdecydowanie rekomendujemy usługi Pana Roberta Jasińskiego, jako profesjonalnego coacha i mówcę.

Alicja Huziuk-Raith – Head of Operations Louvre Hotels Poland
Monika Gałkiewicz – Kierownik ds. Personalnych Louvre Hotels Poland

Bardzo inspirujące szkolenie, pozwalające znaleźć drogę do zrozumienia siebie.

Mariola Greloch – Kierownik Zespołu Reklamacji Bank Handlowy w Warszawie S.A.

…Od głębokich i poruszających przemyśleń do energetycznej zabawy i motywacji! Zakres jego możliwości jest naprawdę powalający! Robert to chodzący „one man show” dlatego spotkanie dla kilkudziesięciu czy kilkuset osób to miejsce wręcz dla stworzone dla niego.Profesjonalizm, rzetelność i wysoka kultura osobista! Współpraca z Robertem to prawdziwa przyjemność…

Maciej Gierasiński – Współwłaściciel EWM Genius at Events

Śledź mnie na

biuro@robertjasinski.pl

Polityka prywatności

Korzystam z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z moją polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach swojej przeglądarki.